Pětadvacetiletá Alice Olivie Bernášková si 9. 9. 2015 převzala na BIBS svou výhru.

 

Na BIBS se 9. 9. 2015 sešli výherci soutěže o čtyři plná vysokoškolská stipendia, aby převzali své výhry a podělili se o pocity novopečených budoucích studentů. Někteří právě dokončili studia předchozí, jiní už dávno pracují na své kariéře. Jedno je však spojuje – touha a vůle posunout se dál a získat nové znalosti, které budou moci využít v praxi.

 

Mezi třemi výherci bakalářského stipendia se objevila i VÝHERKYNĚ programu MSc in BUSINESS MANAGEMENT, která byla nejblíže správné odpovědi na soutěžní otázku: "Kolik hodin výuky proběhlo v rámci programu MSc in Business Management za posledních deset let?"

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: 6729 HODIN 

 

A jak na výhru Alice zareagovala?

„Rozhlížela jsem se po možnostech, jak získat britský titul, ale finance mi nedovolovaly odjet studovat do zahraničí ani získat tento titul v České republice. Tak jsem si zkusila o stipendium zasoutěžit". Na programu MSc in Business Management oceňuje jak to, že studium probíhá v angličtině, tak především fakt, že díky němu získá praktické znalosti z ekonomiky a strategického managementu. "Nechci pouze akademické a teoretické znalosti, ale chci se naučit to, co budu moci využít ve vlastním podnikání,“ má jasno budoucí studentka BIBS, Alice Olivie Bernášková.