VYHRAJTE STIPENDIUM NA PRESTIŽNÍ SOUKROMÉ ŠKOLE!

 

Tipněte si odpověď na soutěžní otázku a vyhrajte studium britského magisterského programu

 

MSc in Business Management

 

Program je akreditovaný britskou Staffordshire University, která absolventům uděluje britský vysokoškolský diplom a mezinárodně uznávaný akademický titul MSc.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

"Kolik hodin výuky proběhlo v rámci programu MSc in Business Management za posledních deset let?"

 SOUTĚŽ JIŽ SKONČILA

Vítězem se stane soutěžící, jehož tip bude nejblíže správné odpovědi. Vítěz musí mít ukončené VŠ vzdělání minimálně bakalářského stupně a znalost anglického jazyka na úrovni B2. Úplná pravidla soutěže najdete ZDE.

Díky prázdninové soutěži BIBS můžete získat mezinárodně uznávaný titul MSc a nastartovat tak svou manažerskou kariéru!

 

Vysoká škola; B.I.B.S., a.s. je jedna z největších a nejstarších soukromých vysokých škol v České republice. Proto Vám, našim budoucím studentům, můžeme garantovat jak dlouhodobou stabilitu, tak i kvalitu, díky zkušenostem, které jsme s léty poskytování vysokoškolského vzdělávání získali.


Působíme v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě a v Nitře. Na českém a slovenském trhu poskytujeme vzdělání již od roku 1998. Nabízíme celkem 9 vysokoškolských programů – bakalářských, magisterských, manažerských i doktorských a další nové pro Vás připravujeme.

 

KONTAKTUJTE NÁS A ZJISTĚTE VÍC 

Zajímá vás, jaké to je studovat MSc in Business Management?

Zeptejte se přímo ABSOLVENTA tohoto britského PROGRAMU!

 

Ing. Adam Kania, MSc

777 486 888

kania@bibs.cz

https://cz.linkedin.com/in/adkania/cs

 

"Program MSc in Business Management je nejen náplní mé práce na vysoké škole BIBS, ale zároveň jsem ho v roce 2013 sám absolvoval. Studium stoprocentně splnilo moje očekávání a požadavky na praktickou využitelnost výuky, setkávání se zajímavými lidmi ve studijní skupině a mnoho úspěšných lektorů z praxe. Velice rád se s vámi podělím o svoje zkušenosti ze studia a podám veškeré detailní informace o tomto programu." Adam K.