Absolvováním studijního programu „MSc in Business Management“ získáte diplom z britské inovativní univerzity Staffordshire. Zjistěte, k čemu Vám to bude.

Staffordshire University je uznávanou britskou univerzitou s mezinárodním přesahem – 10 % studentů pochází z více než 90 zemí celého světa. 7 000 studentů z celkových 20 000 najdete na akreditovaných partnerských vysokých školách po celém světě, a právě BIBS je jednou z nich. Univerzita s ročním obratem přes 120 milionů liber patří k jednomu z největších zaměstnavatelů v Británii. Loni oslavila 100 let své existence a její motta, prezentovaná na oficiálním webu, jsou všeříkající: „We don't just push boundaries, we break them. We don't just open books, we open minds.“

Univerzita se vyznačuje inovativní výukou, úzkým propojením vzdělání s praxí a intenzivní spoluprací s podnikatelským sektorem. Nabízí nespočet studijních oborů z různých oblastí – umění a design, právo, informatiku a technické obory, soudní lékařství, film a média, zdravotnické obory, žurnalistiku, vědu a technologii, ale především business a management.

Za diplom z této dynamické univerzity se rozhodně nebudete stydět – spousta jejích vyučujících a absolventů je držiteli mnoha prestižních ocenění (např. Sentinel Business Awards, The Royal Television Society Award, the Penquin Design Award aj.). Mnoho vzdělávacích programů univerzity je akreditováno respektovanými britskými profesními asociacemi a audity QAA (nezávislé britské vládní agentury dohlížející na kvalitu vysokého školství) jsou každoročně plné chvály.

Chcete vědět víc? Podívejte se na oficiální web (odkaz zde) nebo si pročtěte příběhy absolventů (odkaz zde).